Helpen middelen tegen reisziekte?
Reacties
-
M
Hallo, Even een vraagje: ik ga over 6 weken vliegen en heb evenwichtsstoornis. Ik slik hiervoor 2 keer daags een half pilletje cinnarizine. Wat kan ik het beste doen om niet ziek of duizelig te worden? Ik heb van iemand gehoord dat je dan het beste oordopjes kan gebruiken, is dit waar of weten jullie wat ik hier voor kan doen? Met vriendelijk groet, monique
Reageer -
Chrisje
Cocculine, te verkrijgen bij de betere drogist! Kleine tabletjes die in de mond oplossen, smaken totaal niet vies!
Reageer
Cocculine is homeopatisch, dus volledig veilig en je kinderen zitten niet versuft op de achterbank!
ideaal! -
miranda
nou, onze zoon van 14 is ook wagenziek, altijd al geweest. hij heeft het altijd warm in de auto, er moet van hem altijd een raam open,[ wij hebben geen airco en de achterste ramen kunnen niet open] dus we zitten met ons allen in kou. nu heb ik sinds een aantal jaren iets waardoor het beter gaat. hij moet er zelf voor zorgen en dan kan hij in de auto zitten zonder misselijk te zijn. heel goedkoop... een krant onder je kont. het helpt echt. ik had er wel 1000 euro voor over om van het gezeur af te zijn, maar nu kost me niets, de krant is al van jaren terug. ik wens ieder veel succes, dit is veel gemakkelijker dan pilletjes slikken, vooral voor kinderen.
Reageer -
Suzanne
Die bandjes zijn bij de hema te koop voor 4,20 (15% korting deze week) Heb ze toevallig zojuist gekocht. Nu hopen dat het helpt :-)
Reageer -
ka
Waar kan ik die bandjes nu krijgen voor 4,50?
Reageer -
Patricia
Geloof me! Het beste middel tegen zeeziekte is (dom peridon) zetpillen verkrijgbaar in de apotheek.
Reageer
Voor je gaat reizen of met de boot gaat varen zet een half uur voor het vertrek een zetpil en je zult nooit meer misselijk zijn, laat staan dat je moet overgeven, en deze zetpillen zijn ook voor kinderen verkrijgbaar. -
Famke
Kan iemand mij de contactgegevens van Paula Noordhoek doorgeven? Wil graag de sea bandjes bestellen.
Reageer -
kirsten
Ik heb twee dagen geleden een busrit van zes uur gehad en ben er nog steeds misselijk van. Weet iemand hoe je die misselijkheid ook later nog kunt kwijtraken?
Reageer -
C. van Schaik
Onze zoon van 2 heeft ook last van reisziekte, en het leek erop dat niets hielp. Totdat ook wij Vomex A in Duitsland tegenkwamen, in vloeibare vorm. Wij mengen dit een uurtje van te voren met zijn limonade...echt super. We gaan het speciaal halen in Duitsland...
Reageer -
Judith
Hier nog een tip: Primatour werkt perfect, maar is echt heel vies! Haal bij de apotheek de kleinste lege capsules die ze hebben (kost bijna niets). Zo nodig kun je ze zelfs nog iets kleiner knippen. Doe hier een kwart of half pilletje in (afhankelijk van de leeftijd) en laat je kind deze een half uur voor de reis met wat water innemen (eerst een slok water in de mond, pilletje erbij schuiven en hoofd achterover bij het doorslikken). Werkt al jaren perfect bij onze zoon van 7.
Reageer
Reageer ook
Je e-mailadres wordt niet getoond, alleen je nickname.
Meld je aan voor de nieuwsbrief
En ontvang wekelijks alle informatie over jouw gezondheid
Bedankt voor je aanmelding
Vanaf donderdag vind jij informatie over jouw gezondheid in je mailbox