Afvallen met elektronische afslankapparatuur
Je hebt ze vast wel eens op televisie gezien: elektronische afslankapparaten. Door middel van elektroden die je bijvoorbeeld op je buikspieren of biceps plakt, krijg je eindelijk die spierbundels die je al zo lang wilt hebben of val je die paar kilo af die je al zo lang kwijt wilt. Commercials van dit soort apparaten suggereren dat een paar sessies met zo'n apparaat genoeg is om die overtollige kilo's kwijt te raken. Daar komt nog eens bij dat je een prachtig afgetraind en gespierd lichaam krijgt. Naar de sportschool gaan en je daar in het zweet werken om een paar kilo kwijt te raken hoeft dus niet meer. Met behulp van deze elektronische afslankapparatuur kan je tegenwoordig thuis voor de buis je spieren trainen en afvallen.
Wat vind jij van deze afvalmethode? Gebruik je zo'n apparaat om af te vallen en je spieren te verstevigen? En heeft het effect? Of vind je het juist pure onzin en denk je dat het geen effect heeft? Oordeel mee en lees de ervaringen van anderen met elektronische afslankapparatuur!
Lees meer over de hier vermelde aandoeningen:
Ik heb alleen ervaring met die oude stroombanden op baterijen waar je brandplekken van kreeg. Nu ga ik naar een centrum voor behandeling met vip, dat is een professionele uitvoering van deze banden. Na 1 keer 25 min was ik direct al 4 cm kwijt ja! Ik geloofde het zelf ook niet, maar het werkt echt. Na 2 dagen was het 1.5 kg. Dus het werkt wel, maar niet met zo'n band op baterijen.
Ik heb een apparaat gehad met banden om je lichaam. Het trilde zo erg dat ik onderhuidse bloedingen kreeg.... Volgens de arts helemaal niet goed voor je lichaam, dus ik heb hem weggedaan....
Ik wil even reageren op de anonieme dame. Als Bailine niet werkt, komt dat doordat je zelf niet meewerkt en anders is er iets medisch aan de hand. Ik ben natuurgeneeskundige. Nog even dit, er zijn mensen die vanwege hun gezondheid niet kunnen sporten. Een scheur in je darm ervan over gehouden (laat me niet lachen). In 40 jaar wetenschappelijk onderzoek is dit nog nooit voorgekomen. Er zijn vele manieren om af te vallen en onder begeleiding lukt het vaak beter. Bailine heeft de beste goed werkende spiersimulatie en werkt aan voorlichting over voeding en mental coaching.
Hallo allemaal, Ik werk 6 tot 7 dagen in de week ik maak ruim 50 uur en heb dus niet echt tijd om te sporten. Onder werktijd gebruik ik zo'n Ab abernizer, das een gordel met gel. Het werkt echt en het past precies in mijn schema. Sommige mensen lopen hier te zeggen dat sommige mensen te lui zijn om te sporten, maar sommigen hebben ook gewoon geen tijd. Ik heb deze gordel nu drie dagen en ik heb al drie blokjes op mijn buik en ben 3 kilo afgevallen. Ik heb deze gordel echter wel 24 uur per dag om.
Bewegen helpt, en die trilplaat en andere trildingen zijn echt heerlijk nadat je spierpijn en een oververmoeid gevoel hebt opgelopen!!! Volgens mij moet je ze ZO gebruiken. En afvallen? Ja, gewoon: weinig ontbijt, weinig lunch, en weinig avondeten. En helemaal geen snacks of snoep ' s avonds, neem maar een bruine boterham. Succes verzekerd.
Waar kan je zo'n afslankapparatuur kopen? & niet online
Ik heb de abtronic 2. Ik gebruik hem nu 2.5 week ik ben in totaal 5 cm buik omvang kwijt en begin broodjes te zien. Het is geen wonder middel, je moet beetje bij bewegen maar het werkt ideaal. Ik had ook last van mn knieen door mijn werk. Ben het ook daarvoor gaan gebruiken na een week geen last meer van mn knieen en me boven en onderbenen zijn zo hard als staal. Alleen werkt niet als je 100 kilo ofzo weegt. Dus dikke mensen eerst hard lopen dan dit apparaat gebruiken
Bij mij heeft het toch echt wel gewerkt. Ik heb behandelingen gehad met de Body Shaper in een salon in Veghel, en ik ben daarmee 8 kilo kwijt geraakt en 16 centimeter van mijn buik! Body Shaper is ook een apparaat met electronische spierpads. Alleen combineert dit apparaat het met lymfendrainage en infrarood, wel in 1 machine dus. Superfijn ook om daarin te liggen.
het helpt je spieren wel degelijk.niet je vet!!!!je moet er wel bij gezond eten en bij bewegen vooral voor mensen die niet naar bepaalde oefenigen kan doen zo als ik 4x geopareert aan mn buik en ja mijn buik is wel degelijk steverger en ja moet op je eten letten en ja je moet ook andere oefeningen doen slindertone helpt mijn goed en een goede trilplaat ook je moet er aleen niet stil op blijfen staan natuurlijk je moet er wel wat op doen en voor doen je valt niet zo maar af of strakker in je vel door er gewoon op te staan of aleen een band om
Ik heb ooit bij Bailine gezeten en het is echt onzin! Je kan niet je vetbranden dmv die electronische spiertraining. Vetcellen zullen er altijd blijven, alleen worden vetcellen minder uitgezet, laat ik het zo zeggen. Ik sport zelf heel veel en eet ook gezond. Echter soms heb ik last van mijn buikje, en toen ben ik naar Bailine gegaan. Ze geven voedingsadviezen die je eigenlijk allemaal hoort te weten, niets nieuws, daarnaast zijn het helemaal geen voedingsdeskundigen. Ze hebben ook geen echte voedingsopleiding gedaan. Ik ben gestopt met Bailine, meer gaan sporten en geen koolhydraten meer gegeten en .... geen buikje meer! Na 580 euro lichter bij Bailine geen resultaat. En na meer sporten en minder koolhydraten eten, geen buikje.. Tja, de rest mag je zelf invullen
Alle goedkopere apparaatjes werken niet maar Compex heeft aparaten die echt werken en redelijk betaalbaar zijn.
Ik ben van plan om zoiets aan te schaffen om mijn spieren een beetje op conditie te houden/krijgen. Sinds een paar jaar ben ik rolstoelafhankelijk en vooral mijn beenspieren worden merkbaar slapper. Heeft iemand hier in dit verband ervaring mee?
wat kost afvallen elektronisch apparatuur
ONZIN !!!!!!!!!!!
Ik geloof niet meer in die afslankapparaturen of die sportscholen of die dure pilateslessen. Dieëten en nieuwe afslankpilletjes,capsules etc.
In de afgelopen 22 jaar heb ik al alles gehad. Eerst sportschool, toen dieet via dieëtiste die me vertelde dat ik niet eens dik was van teveel eten, meer van te weinig. Ik had en heb nog steeds een behoorlijk druk leventje en gebruik alle trappen die men zich maar kan indenken op een dag en 2 keer per week wandel ik in een goed tempo tussen de 25 en 32 km per dag.
Niemand kan me al zeggen dat ik er niets aan doe. Dan al die thee's, daarna na een poos pilletjes en er was werkelijk geen een ding dat hielp.
De voorlaatste flop was een hele duur klein potje met maar 6 pilletjes, waarvoor men ook nog eens 64,00 euro voor betaalde. TTerugzenden...bleek er achteraf niet in te zitten. DUS LET OP dat geld terug is NEP!!!!!!!!!!!!!
Ik zou er alles voor geven om mijn figuur terug te krijgen,maar ben ten einde raad. Ik schaam me voor mijzelf en voor mijn man, die dan ook nog eens zegt..het valt best wel mee schatje.....
En als je dan bedenkt dat ik altijd graad mager was, het zit niet in de fam.
Mocht iemand nog iets weten...laat het me dan alsjeblieft weten.
Ik heb gewerkt bij een bedrijf (glen dimplex)wat ong. 2001 de slendertone verkocht en ze allemaal in huis gehad en uit geprobeerd. Het is geen middel om af te vallen maar om de spieren te trainen. Hierdoor verbruik je wel energie maar verlies je eerder centimeters dan gewicht. De slendertone is wel een van de betere, de manier waarop de slendertone de spieren laat werken is anders en beter dan de abtronic bv. ik gebruik het apparaat tot op de dag van vandaag nog steeds. Het apparaat is goed medisch getest en verantwoord om te gebruiken.
Het is niet bedoeld van mij als reclame maar oprecht en eerlijk.
Ik ben nu 2 weken bezig met de gordel van slendertone en er is al zichtbaar resultaat. Ook voel ik heel duidelijk dat ik rondom mijn middel sterker ben geworden, mijn kleren zitten beter en ik heb geen slappe buikspieren meer. Het is wel belangrijk dat je buik niet te dik is als je start. Echt afvallen doe je er niet mee, lijkt mij. Het is echt die spierlaag die harder wordt.
Mensen moeten niet verwachten dat het een wondermiddel is. (zoals het overigens wel word neergezet).
Maar als je al goed bezig ben en al sport zal het zeker goed doen om je lichaam nog wat strakker te maken.
Maar verwacht niet dat je een strakke buik krijgt als je niet op je eetpatroon let of als je niet beweegt, want zo werkt het niet. Dat is ook het misleidende van de reclame. Ze doen net of mensen alleen maar dat ding op hun buik hoeven te zetten en dat de maten/kilo\'s eraf vliegen. Dit vind ik idd ook onzin.
Het werkt dus, maar meer als aanvulling op een dieet/sportpatroon dan dat het op zichzelf werkt.
Denk dat er wel degelijk verschil gemaakt moet worden tussen de abtronix banden met batterijen en bijvoorbeeld de electr. spierstim. computer van bv Bailine ,deze heeft 16 pads die op de spiergroepen worden geplaatst en beschikt over meer dan 100 programmas,en waarvan de werking wetenschappelijk is onderbouwd. Zonder te weten wat je eet val je natuurlijk nooit af , zij leren je bovendien waaruit je voeding bestaat, het gaat om de verhouding koolhydraten eiwitten en vetten. Cal. zegt niet alles als je de goede verhouding eet kan je wel afvallen met 2000cal. ipv je uit te hongeren met 1000 cal., en welke voeding je beter kunt vermijden.Voordelen zijn dat je op deze manier spiermassa verhoogt en je verbranding op gang zet,een betere doorbloeding krijgt waardoor je je weer fitter voelt ,en weer actiever word.Bovendien is het heel geschikt voor mensen die niet kunnen of mogen sporten bv door reuma of fibromyalgie of blessures en zo hun spiermassa kunnen opbouwen waardoor je mobieler en soepeler word.1 kg spiermassa verbrand 300 cal.Dus als je teweinig of geen spieren meer hebt kun je ook niets verbranden.Je uithongeren heeft alleen maar tot gevolg dat je spiermassa verliest . Dus uithongeren is spiermassa verlies daardoor geen verbranding en eet je dan weer meer dan slaat je lichaam het op als vet en krijg je het bekende jojo effect.
het kan helpen maar het zijn geen wondermiddelen. wat een heleboel mensen helaas vergeten is dat ze te veel te snel verwachten van sporten met of zonder combinatie van een dieet. jouw lichaam zal toch echt eerst weer op gang moeten worden gebracht: je conditie wordt eerst beter en dan pas begint je metabolisme te veranderen. geduld hebben dus! het is gezonder voor je hart en je lichaam om een streefgewichtverlies van 1 kilo per week te hebbem. maar wat eigenlijk nog belangrijker is: kijk niet alleen naar de kilo\'s maar naar de CENTIMETERS! spieren wegen zwaarder dan vet. wees dus realistisch en stel jezelf de vraag: wil ik 60 kilo wegen of wil ik maatje 36/38? doe een sport waarbij duurzaamheid het belangrijkst is, dus sporten zoals hardlopen en zwemmen. het zal wat langer duren maar je zult heus afvallen zonder te grote spieren (en dus meer kilo\'s) te krijgen. nog beter: vraag advies bij een fysiotherapeut om te weten te komen wat voor lichaamstype jij bent. succes!
Ik ben een paar jaar geleden in haaltert bij de schoonheidsspecialiste geweest.Ik weet niet juist meer hoe de behandeling noemde die ik gevolgd heb daar.Ik weet enkel nog dat ik op een tafel moest liggen ze elektroden plaatsten op spiergroepen: boven de knieen bovenbenen en buik.Ik kan u oprecht zeggen dat deze behandeling werkte en ge echt super veel verschil zag al van na de 1e behandeling.
Mvg