Is een permanent slecht voor je haar?
Volgens de trendy kappers zijn 'volumekapsels' binnenkort weer helemaal in. Heb jij van jezelf geen volle bos krullen, maar stijl of fijn haar? Geen probleem: het permanentje van vroeger heet nu een omvormingsbehandeling en met de nieuwe technieken zou de mislukte poedel op je hoofd definitief tot het verleden behoren. Sommige kappers claimen zelfs dat je haar er met de nieuwste producten beter uitziet dan zonder. Wat denk jij, is permanenten echt zonder risico of kun je er maar beter niet aan beginnen? Heb jij wel eens een permanent laten zetten? En hoe beviel dat? Vond je dat je meer volume in je haar had met al die krullen? Geef je reactie!
Hoi ik heb een vraagje, mijn vriendin heeft permanent laten zetten en haar haar ziet er niet uit, maar ze gebruikt ook niks ervoor alleen conditioner. Nu wil ik ook permanent laten zetten, maar ik wil niet het haar dat zij heeft. Wie weet wat je moet gebruiken voor je haar als je permanent hebt gezet? Ik heb van mezelf al blond haar, dus niet geverfd. Alvast Bedankt =)
Ik heb zelf namelijk stijl en plat haar van me zelf! zelf toupeer ik het altijd en krul er ook mee, dat doe ik best vaak!(elke dag eigenlijk)
Ik wou wel permanent zetten maar heel veel mensen zijden dat is zonde voor je haar!
Nu vraag ik mij af: Wat is erger, zelf krullen of permanent laten zetten?
Ik heb namelijk gehoord van mijn nicht dat zij permanent heeft gezet en daardoor is het haar dunner geworden!
Heb een jaar of drie geleden een permanent laten zetten. Het was de laatste keer te stevig en te kroezig. Het had niet het gewenste resultaat. Heeft 2 jaar geduurd voor het was bijgekomen met knippen. Zou graag een volume in mijn haar willen hebben. Zie een beetje mijn hoofdhuid bij de kruin, een heel klein beetje. Heb nog een mooie kleur haar van mijzelf. Zou het nog kunnen bij een goede kapper? Het is zo plat.
Gisteren voor de 3de keer in mijn leven een permenant laten zetten en weer even tevreden er mee als voordien ;). Ik lees hier toch wel een aantal klachten waarvan ik denk: "Heeft je kapper dan niet gezegd dat...." Het onderhoud doet er veel aan toe hoor. De eerste keer kreeg ik ook geen "onderhoudstips" en was de krul er na 2 maanden echt wel uit en had ik ook dat droog, triestig haar. Bij een andere kapper geweest die me heel goed de les heeft gespeld: *NIET KAMMEN OF BORSTELEN!!!! * er niet met de haardroger opzitten * verzorgende producten gebruiken.
Kortom: ik was het met mijn gewone shampoo, doe er conditioner op (die ik zelfs niet eens laat intrekken, gewoon opsmeren en afspoelen) en kam het nadien met zo een speciale kam waarvan de tanden 0.5cm van elkaar staan, of gewoon met mijn vingers! Nadien wat haarmousse/speciaal product voor gekruld haar er in et voila, ik ben klaar! Laat de zon/wind/.. het maar drogen! Ik heb de vorige keer telkens 2j tussen mijn permenant gelaten: ik hou mijn haar tot op mijn schouders en na 2j is alles er uitgegroeid en is het weer een "nieuw zicht" met die krullen ;)
Na 30 jaar regelmatig een permanentje zonder problemen gehad te hebben in half lang haar. Altijd een enorme bos dik en veel haar en ook altijd trots op mijn haar. Ik veranderde van kapsalon omdat ik verhuisde. Ook hier weer een permanentje, alles oké. Maar de kapsalon vertelde mij over jetting, een soort aanzetpermanent die zorgt voor volume. Alles oké, maar na een derde keer begon na 1 dag mijn haar uit te vallen, een half boterhamzakje per keer vol. Ik ben gezond en geruik geen medicijnen. Nu huisarts en ziekenhuis. Mijn hoofd is een soort verbrandt/kapot en het gloeit enorm. Heeft iemand dit ook eens gehad en hoe is het nu?
Als je een permanent laat zetten bij je eigen kapper, die dus jouw haar goed kent, hoeft er geen probleem te zijn. Ik heb 35 jaar permanent gehad en mijn haar ziet er prima uit. Goede producten zijn wel erg belangrijk, maar dat kost ook wel iets.
Ik vind dat ieder mens zelf moet bepalen wat zij/hij met zijn haar wil doen.
Ik permanent mijn halflange haren al ruim 23 jaar 1 keer per anderhalf jaar. Ben ook blond, maar het gaat mooi zitten en ondervind geen negatieve effecten.
Ik permanent mijn halflange haren al ruim 23 jaar 1 keer per anderhalf jaar. Ben ook blond, maar het gaat mooi zitten en ondervind geen negatieve effecten.
mijn haar gepemanent werd kleine krul i.p.v. grote krul dus probleem :(
DIRECT na het permanent 3 dagen lang 1x gewassen en conditioner gedaan met kerastase (groene flessen) shampoo bij de kapper te krijgen en gestyled met satin hair styltang van braun van mijn dochter en toen .... na 1 week mijn oude looks terug, stijl maar iets wijder haar nog (zit nog iets van het perm. in natuurlijk), staat super.... en ik word weer als de oudere zus van mijn dochter van 14 gezien (op afstandje hoor terwijl ik post loop door haar vriendinnen) en niet meer met mevrouw aangesproken... meiden naturlijke krul is mooi maar permanent is 9 van de 10x lelijk (te droog haar krijg je ervan, gebruik nu John Frieda van frizz ease voor blond haar (superspul bij Kruidvat ook te koop).
groetjes,
Melanie
aan de vrouwen met lang haar (+- 90 cm)
is er een kapper in oost-vlaanderen of vlaams brabant die je mij kan aanraden voor een permanent? ikzelf heb lang geverfd dik haar met van nature enige golfslag erin
Ik heb twee jaar geleden een permanent gehad van kleine krullen. Mijn haar was toen tot iets onder mijn schouders(met de krul erin) en mooi op laagjes geknipt. Ik was hier erg tevreden over, het liefst liet ik het nu weer doen. Het waren mooie, gelijke en niet pluizende krullen. Alleen het nadeel is dat je het niet kunt blijven permanenten met lang haar want je haar breekt dan op een gegeven moment gewoon af omdat het te erg beschadigd is.
Op het moment dat je de permanent hebt is het (als het goed gezet is) prachtig, maar als het uit begint te groeien ziet het er niet meer uit.
Kan er iemand me zeggen waar ik een kapper kan vinden in Vilvoorde en die een mooie permenant kan zetten ? Danku . x
Ik heb van mijzelf dun, snel vet wordend, geblondeerd haar. De lengte is halflang en na 1 dag ben ik alweer toe aan een wasbeurt. Ik dacht dat een permanent mijn haar meer volume zou geven en dat mijn haar iets droger zou worden, zodat ik het niet meer iedere dag zou hoeven te wassen.
Ongeveer 6 weken geleden heb ik dus mijn haar laten permanenten bij de kapsalon en helaas viel het resultaat enorm tegen. Op sommige plaatsen krult het als een poedel, op andere plaatsen krult het bijna helemaal niet. Helaas is mijn haar nu flink beschadigd en niet mooi. Het permanent heeft mij niet geboden waar ik naar op zoek was.
oh god, heb t 3 dagen geleden gedaan en t ziet er niet uit ! jezus me geld is nu voor niks weg. achter is het stijl en voorkant poedelkrulletjes :S k doe t dus never nooit meer ! miss mijn mooie stijle haren :(
MIJN HAAR IS HELEMAAAL KAPOTTT.
IK HAD AL WAT KRUL VAN MEZELF MAAR WILDE WAT MEER KRULLEN.
NU HEB IK GEEEN EEN KRUL MEER EN HET IS ONHANDELBAAR HET VALT OVERAL UIT, EN MIJN HAAR IS NET ELASTIEK HET IS PRECIES HETZELFDE ALS IEMAND DIE AAN AFRO HEEFT EN ER DAN DOORHEEN KOMT.
VERSCHRIKKEELIJKKKK. IK KAN ER NIKS MEER MEE.
HOELANG MOET IK HIER NOG MEE RONDLOPEN???? ENIGSTE WAT IK KAN DOEN IS KNIPPEN EN HET ERUIT LATEN GROEIEN..
IK HEB ECHT DAGEN AAN UN STUK GEHUILD
Ik heb zelf altijd een volle bos met krullen gehad maar toen ik in 2 jaar tijd 2 kinderen heb gekregen zijn mijn krullen door hormoonwisseling verdwenen. Ik heb toen een permanent laten zetten en je merkt wel dat dat je haar een flinke dreun geeft.Maar met goeie verzorging ziet het er wel super uit. Maar ook permanent groeit uit en dan moet je het opnieuw doen.
Conclusie: zeker mooi om een keer te doen maar je haren worden er een stuk droger van!!
Natuurlijk is permanenten slecht voor je haar!
De structuur van het haar gaat er gewoon aan.
Waardoor je vervolgens weer naar de drogist kunt rennen ,om maskers, en speciale dure conditioners,om het haar weer zijn 'gezondheid' terug te geven.
Dat helpt enigszins,maar eigenlijk is het gewoon een kwestie van tijd ,tot je haar weer hersteld is van de klap,dmv het verder groeien van het haar.
Het feit dat die herstel- middelen bestaan, zegt al genoeg.
Maar ook ik loop al mn hele leven om een permanent,want mij haar is steiler dan steil en dat staat me echt niet.
dus dan de poedelcoupe maar weer,en smeren maar weer.
Een goeie kapper is wel belangrijk!
beperkt de schade enigszins >betere vloeistoffen.
Ik vraag me wel af of ik er niet steeds kaler van wordt,hoor.!
Belangrijk is ook,een ruime tijd tussen de permanenten te laten.En die tijd dan maar even op te vullen met een elektrische krulset..dus je haar maar zoveel als mogelijk 'uit de permanent' laten groeien...dan pakt de volgende wel beter en mooier.Hopelijk dan ook minder schade.
In vergelijking met pakweg 20 jaar geleden zijn de producten mbt een permanent wel verbeterd.Zachter.
ja..tis een gedoe.
en errug duur zeg!!
Zeker als je ouder wordt,is permanenten volgens mij erg slecht.
Kans dat het haar afbreekt.!
Ik moet er binnenkort ook weer aan geloven.
pffffff.
nou ,op hoop van zegen dan maar weer.
zo voelt dat.
groeten
Marie
permanenten is niet zonder risico, ik zit al een aantal jaar in het kappersvak en heb veel meegemaakt, het is natuurlijk slecht voor je haar, maar je haar kan wel wat hebben zolang je t maar goed verzorgt! (denk aan zijdeolie in je haar en creme spoeling)
Als je je haar geverft of geblondeert heb dan is het wel een wat groter risico dat de rek uit je haar gaat. maar met ongeschonden haar kan het niet zoveel kwaad!
Nee dat hoeft absoluut niet..... Als je goede kapper hebt hou je gewoon gezond haar!